Čtvrtek, 30 března, 2023
DomůMódaContouring figury na počkání: Tři kousky v šatníku vás změní k nepoznání

Contouring figury na počkání: Tři kousky v šatníku vás změní k nepoznání

Souměrná figura je něco, čeho chce podle nás dosáhnout každá žena. Pokud to cítíte stejně, zkuste se v rámci stylingu soustředit na specifické kousky, které se o to postarají. Ano, contouring postavy díky oblečení dokáže zázraky.

Pokud patříte mezi ženy, které nemají naprosto dokonalou postavu a vidět na vás i nějaké to kilo navíc, zkuste kouzlit s kousky, které by měly být součástí šatníku každé z nás. Nejenže vám přidají na atraktivitě, ale dokážete jimi krásně kreovat a vytvořit souměrnou postavu, bez jakýchkoli nedokonalostí.

Černé úzké šaty
Toto se na první pohled může zdát jako nevhodný model, ale opak je pravdou. Černé úzké šaty s balonovými rukávy, kopírující siluetu jsou něco, co vám nádherně vytvaruje figuru.

Volte materiál, který je příjemný a netiskne. Při délce je ideální pokud je nad kotníky. Nebojte se hlubšího výstřihu, který bude působit sexy, ale stále velmi decentně.

Beauty Fashion brunette model girl wearing stylish suit. Sexy woman portrait with perfect makeup.

Bílá košile
Bílá košile je absolutní must have a nejen na léto. Sáhněte po takové s límečkem, která je naprostou klasikou a hodí se každému. Buď ji kombinujte s biker shorts a nechte volně spuštěnou – to zejména v případě, že máte kritickou partii bříško.

Pro ženy se širšími boky je fajn sáhnout po kalhotách s vyšším pasem a dát ji dovnitř. Zvýrazníte linii pasu a boky půjdou do pozadí.

Oversize sako
Výbornou službu vám udělá také klasické oversize sako. Rovný střih v délce nad kolena nádherně vyrovná i kritické proporce a přidá na ženskosti. Nebojte se pak ani kratších délek šortek či šatů. Sako ukryje co je třeba a pozornost okolí se bude soustředit na něco zcela jiného.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek