Čtvrtek, 30 března, 2023
DomůPro ŽenyNejen muži je považují za nejatraktivnější, obdivují je i ženy: Jednu jejich...

Nejen muži je považují za nejatraktivnější, obdivují je i ženy: Jednu jejich vlastnost si však dokážete osvojit i vy

Jde z nich jakási magičnost, krása a přirozená přitažlivost. Které ženy jsou pro muže jako magnet a čím je to podmíněno?

Jejich bezprostřednost si získá každého
Na muže působí jako magnet. Jsou krásné, atraktivní, mimořádně přitažlivé a umí si užívat života. Definuje jejich nezastavitelnost, odvaha a snaží se skutečně o abolutní prožívání všech momentů. Zajímají se o svůj vzhled, ten je pro ně velmi důležitý. Chtějí se zkrátka líbit a uvědomují si, že jejich velkou devizou je i to, jak vypadají.

Mají rádi sami sebe, ale ve zdravé formě. Nejsou nijak zahleděny do vlastního já. Jen pochopili, že sebeláska je klíčem ke spokojenému životu. Zajímají se o své okolí, nejbližší a pokud se něco stane jsou ochotné a schopné udělat pro ně i to poslední.

Přestože navenek to tak nevypadá, mají velmi citlivou duši, silné emocionální prožívání a to se přetavuje i ve vztahu s muži. Chlapa se snaží neustále držet v jakémsi napětí, což podporuje vzájemné jiskření. Nebojí se nahlas mluvit o to, po čem touží, co se jim líbí a ostych je pro ně neznámý pojem. Tato jejich vlastnost jim v očích opačného pohlaví výrazně zvyšuje kredit.

Beautiful woman with perfect make-up

Jsou nenucené, osobité, s dávkou éteričnosti a tajemna. No a chlapi je opravdu zbožňují. Dokonce i my ženy máme tendence k nim vzhlížet, protože i když si to mnohdy nepřiznáme, jsou skvělým zdrojem inspirace. Jedná se o ženy narozené ve znamení Střelce. Jejich bezprostřednost si získá každého a v určitých momentech jim závidíme jejich lehkost bytí.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek