Středa, 7 června, 2023
DomůMódaLen, mušelín a jemné hedvábí: Na tyto materiály je třeba vsadit při...

Len, mušelín a jemné hedvábí: Na tyto materiály je třeba vsadit při letních stylingech

Pokud hledáte ideální materiály na léto, v těchto budete nejenom neodolatelná, ale budete se cítit i skvěle. Len, hedvábí a mušelín hlásí obrovský comeback.

Jsou příjemné, jemné a na pokožce je téměř necítíme. Navíc vypadají skvěle a na léto se neuvěřitelně hodí. Len, mušelín a hedvábí jsou jednoznačně látky, po kterých během horkých letních měsíců je třeba sáhnout.

Když se snoubí udržitelnost a trend
Lněné šaty jsou kouskem, který je tamer bezúdržbový, jelikož len sám o sobě je přirozeně antibakteriální, neelektrizuje, nepřitahuje prach a má vynikající termoregulační vlastnosti. V teple chladí a v zimě zahřívá. Jedná se o kombinaci maximálního komfortu nošení a trendy záležitosti spojované s udržitelností.

Výjimečnost a komfort v jednom
Hedvábí rozhodně zvyšuje sexappeal, jelikož takové šaty mají v sobě punc výjimečnosti, luxuxsu a přirozené elegance. Rovněž je v létě velmi příjemné, že krásně chladí a pokud si ho obléknete na nahé tělo, budete se cítit skvěle.

Portrait of smiling stylish woman wearing green coat with blue accessories. Colorful Trendy casual outfit. Happy model 45-50 years old with short fashionable haircut

Kvalitní hedvábí se navíc nemačká, nežmolí, takže jde o prvek, do kterého se vyplatí investovat. Pokud například vsadíte na slip dress, nejenže vzbudíte pozornost, ale využijete je celoročně. Krásně totiž vypadají i se sakem či jemným svetříkem.

Mušelínová láska
Opravdu oblíbeným se stává také mušelín. Jemná látka, příjemná na dotek, která je lehká a vzdušná si podle nás získá v létě každého. Má volně tkané příze s otevřenou vazbou, díky kterým je přirozeně prodyšná a pružná.

Nádherně vypadá na svěžích šatech, jemných halenkach či overalech. Vsaďte při ní na jemné zemité či pastelové tóny, které takto vyzní nejkrásnější.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek