Středa, 7 června, 2023
DomůMódaŠaty, které muži na nás milují: Pokud chcete zaujmout opačné pohlaví, vsaďte...

Šaty, které muži na nás milují: Pokud chcete zaujmout opačné pohlaví, vsaďte na tyto střihy

Určité střihy šatů, muži na ženách naprosto milují a jiné nemohou vystát. Pokud vás zajímá první zmiňovaná kategorie, podívejte se po čem během horkých dnů sáhnout. Budete nejen chic, ale také neodolatelná.

Sofistikovaná elegance
Léto je obdobím, kdy jsme mnohem více nespoutanější než běžně. Dopřejeme si stylingy, po kterých bychom snad vůbec jinak nesáhli, ale teď je k tomu příležitost. Víte však, které kousky zvolit, chcete-li okouzlit opačné pohlaví? Občas je méně více a platí to iv tomto případě. Zapomeňte na mini šaty a vsaďte na sofistikovanou eleganci s prvky rebelství. To chlapi zkrátka milují.

Caucasian blonde woman in a poppy field. Concept of freedom with soft colors. Woman in red dress and handbag with wild flowers

Zvířecí vzory jsou nejen IN, ale muži je skutečně zbožňují. Považují je za mimořádně sexy a když zvolíte rovný střih kopírující siluetu, rozhodně je dostanete. Opravdu ženské, sexy as dávkou mírné extravagance. Během léta směle do toho!

Výraznější detail
Jemnost a nevinost jsou také aspekty, které se počítají v rámci atraktivity pro opačné pohlaví všemi deseti.

Šaty na knoflíky, s výraznými rukávy a odhaleným dekoltem budou působit dívčím dojmem, ale zároveň vám poskytnou velkou dávku svobody a prostor pro vlastní prezentaci. Co se týče doplňků, držte se v tomto spíše minimalističtější linie. Chlapi to ocení.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek