Středa, 7 června, 2023
DomůRady a NávodyRozlučka se svobodou: Na co se zaměřit při její organizaci?

Rozlučka se svobodou: Na co se zaměřit při její organizaci?

Svatba je důležitým životním krokem, který přináší významnou změnu v dosavadním životě. Tradicí, která se velmi často dodržuje, je rozlučka se svobodou. Organizuje je zpravidla zvlášť pro nevěstu a zvlášť pro ženicha, ale nejsou ani výjimky, kdy se akce koná za přítomnosti obou snoubenců. Vždy záleží na tom, jak si oni dva sami přejí. Jak takovou party zorganizovat?


Pánský striptýz

Když se řekne rozlučka se svobodou, tak si mnozí představí pánský striptýz. Bývá často součástí této zábavy jako taková třešnička na dortu, která má potěšit zejména nevěstu. Která žena by se ráda nepodívala na pěkné mužské tělo? Jestliže padne organizace loučení se svobodou na vaše bedra, směle do toho – můžete vybírat ze spousty kostýmů a zaměření strip show.


Rozlučka se svobodou pro ženicha s nádechem luxusu

Loučení se svobodou by mělo být zážitkem, na který se hned tak nezapomíná. Chce to proto vymyslet něco, s čím ženicha dostanete do kolen a jeho oči se rozšíří jako talíře. Co takhle ho pozvat na parádní projížďku luxusní limuzínou Hammer Long? A když v ní navíc bude i trocha erotiky v podobě dámského striptýzu a něco dobrého na pití, tak o zábavu je postaráno. Do limuzíny se pohodlně vejde čtrnáct až šestnáct osob, které si tuto akci užijí společně. Na závěr jízdy se lze nechat vysadit před podnikem, v němž bude rozlučka se svobodou pro ženicha pokračovat.


Rozlučka se svobodou pro nevěstu na palubě lodi

Loučení se svobodou může mít jakoukoliv podobu. Můžete si zahrát napínavou únikovou hru, grilovat na zahradě, přenocovat v lese, jít tancovat. Hodně záleží na tom, jaké má nevěsta priority. Některá sportovně založená se ráda projde po horském hřebenu, vystoupá na pořádný kopec nebo vyleze na skálu. Atraktivní ale může být i plavba na Vltavě. A když vaši společnost navštíví profesionální striptér, tak rozlučka se svobodou pro nevěstu bude určitě nezapomenutelný zážitek.

Už jste někdy organizovali rozlučku se svobodou?

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek